STO-nogi Milanówek, czyli kto?

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
18 czerwca 2019

Drodzy biegacze!
Kurz po biegowy z wolna opada… ;-)

Będzie nam miło, jeśli poświęcicie chwilę, w tych zagonionych czasach i przeczytacie ten post do końca :-)

Nie da się ukryć, że lubimy ludzi. Lubimy różnorodność i indywidualność. Staramy się docenić każdego, jego wysiłek i wkład, który tworzy sumę zadań i zdarzeń.

Bez Waszej obecności nie byłoby żadnej imprezy STO-nogi. Dziękujemy Wam że jesteście i znajdujecie czas żeby nas odwiedzić, weprzeć dobrym słowem i razem spędzić czas!

Chcielibyśmy, abyście wiedzieli, kto „stoi” za STO-nogą, dlatego krótko wymienimy wolontariuszy, którzy poświęcili ostatnie pół roku na przygotowanie imprezy:

 

Agnieszka Jarząbek– jest z nami od samego początku, jej ulubione zadanie to organizacja mety i strefy medalowej.

Ania Stypa – jest z nami od początku, wspiera wszystko, jest „wylęgarnią” pomysłów

Hania Janasik – jest z nami od początku, została niekwestionowaną „Królową biura”, mistrzyni porządków w papierach!

Emilka Sosnowska – absolwentka naszego liceum, wcześniej jako uczennica pomagała w organizacji zawodów, teraz jako studentka WUM zorganizowała punkt „kontroli” zdrowia.

Jerzy Stypa – „ojciec założyciel”, pilot, biegacz, nigdy nie biegł STO-nogi bo organizuje… W tym roku zajął się I Biegiem CzterySTO-nogi i wsparciem sponsorów

Krzysiek Jarząbek – biegał w STO-nodze przez pierwsze pięć lat, teraz jest głównym koordynatorem zabezpieczenia trasy, odpowiada za współpracę ze służbami – Policją i Strażą Miejską

Bartosz Łukijaniuk – biegał w STO-nodze od początku. W tym roku po raz pierwszy dołączył do grona organizatorów – koordynował i planował działania w "miasteczku biegowym", jego tata kosił trawę na Starodębach pół soboty!

Wojtek Czaj – jest z nami od początku - mistrz foto, koordynuje wolontariuszy i wspiera nas swoją rozwagą

Tomek Selwat i Wiktor Rzepecki – absolwenci naszego liceum. Są z nami od początku. Nigdy nie biegali, ale lubią organizować dla Was zawody. Grafiki Biegowe to ich sprawka :-)

Janek Żmuda , Kornel Gładkowski – uczniowie liceum, nie biegają w zawodach (na razie), gromadzą doświadczenia, spoglądają świeżym okiem na to co robimy, doradzają i pomagają w poszukiwaniu wolontariuszy

Jan Osiecki – uczeń liceum, biega od niedawna, wspiera nas pomysłami, przygląda się organizacji, nabiera doświadczenia

Leszek Janasik – też „ojciec założyciel”, geograf, biegacz, choć ostatnio krucho u niego z czasem. Koordynuje, animuje, odpowiada za: kontakt z uczestnikami, budżet, promocję, poszukuje wsparcia + odpowiada za odrobinę szaleństwa…

Do tego dochodzi 130 naszych wolontariuszy, którzy zrobili świetną robotę w przededniu i w dniu imprezy, za co jeszcze długo będziemy im dziękować!

Po każdym Biegu STO-nogi staramy się zrobić ewaluację. Poprawić niedociągnięcia, wyeliminować wpadki, tak aby było ich jak najmniej. Po kroku do przodu, jak w biegu... ;-)

W tym miejscu warto przypomnieć, że za każdą instytucją wspierającą naszą imprezę stoją konkretni ludzie, którzy nam zaufali i wspierają nas w „biegowym szaleństwie” w Milanówku. Bez względu na wielkość wsparcia barterowego, czy finansowego – tu też liczy się wartość dodana i cel, który nam wszystkim przyświeca.

Bardzo dziękujemy:
Raben GroupBank Spółdzielczy w Białej RawskiejStrefa Finansów i Nieruchomości, PLL LOT, Martes Sport, ZPTS, MPM Milanówek, Elkamino Dom - płytki stara cegła i beton architektonicznyMerkurion sp. z o.o., Społem Grodzisk Mazowiecki, Nieruchomości pod WarszawąAxi Immo,ZIELONY STRAGANSwoja MąkaStudio Urody Ooh La LaPrawdziwa krówka PomorskiegoBlueberry DuckPrzystanek Cafe Grodzisk MazowieckiRestauracja Tajemniczy OgródPizzeria PalominoGaleria Kwiatowa Iwona SzpakCentrum Medyczno Rehabilitacyjne SornoBASE Training CenterGrafit Fitness & WellnessStrefa Ruchu Książenice,MPWiK MilanówekCaterMark CateringGrodzisk Sport News i Powielarnia Madas