Kontakt:

 milanowek@sto-nogi.pl

 

Osoby odpowiedzialne za organizację biegu:

 

z ramienia SKT Nr 10 STO Jerzy Stypa,

 

z ramienia SLO Nr 5

 Leszek Janasik

 

Zapraszamy na facebooka:

 

Temperatura na trasie

 

Nasza stacja meteo w Milanówku

 

 

 

 

 

 

 Zasady Biegu „Noc STO-nogi”


1. Bieg organizowany jest przez członków i sympatyków Towarzystwa Biegowego STO-nogi jako symboliczne zakończenie sezonu biegowego 2013. Do biegu zapraszamy wszystkich biegających przyjaciół STO-nóg i innych biegaczy, którzy chcą sportowo spędzić weekend „Andrzejkowy”.


2. Termin biegu.

Bieg odbędzie się 23.11.2013 r. Start o godzinie 16.00. Zamknięcie trasy nastąpi o godzinie 19.00.


3. Miejsce biegu.

Na bieg zapraszamy do Muzeum im. A. i J. Iwaszkiewiczów w Stawisku w Podkowie Leśnej przy ul. Gołębiej 1


4. Trasa biegu.

Trasa Biegu zastała wyznaczona na terenie parku Muzeum w Stawisku. Jest to pętla o długości ok. 1,5 km. Dokładny dystans podamy uczestnikom przed biegiem. Nawierzchnia mieszana. Trasa będzie oznaczona taśmami, a w miejscach charakterystycznych będą rozmieszczone punkty świetlne. Bieg będzie się odbywał przy skąpym oświetleniu, więc obowiązkowo każdy biegacz powinien posiadać CZOŁÓWKĘ.


5. Zasady biegu.

Trasa biegu otwarta będzie przez 3 godziny. Bieg wygrywa ten biegacz, który pokona trasę największą ilość razy. Taktyka biegu jest dowolna. Bieg zostaje „zaliczony” po pokonaniu co najmniej trzech pętli. Pętle będą liczone przez sędziów ochotników wyznaczonych wśród niebiegnących sympatyków STO-nóg. Każdy biegacz proszony jest, by zgłaszać sędziom przerwanie i wznowienie biegu jak również wcześniejsze zakończenie biegu. W interesie każdego biegacza jest też, by dać się zauważyć na punkcie kontrolnym. Po zamknięciu trasy biegacze meldują się na punkcie kontrolnym. W czasie biegu będzie palić się ognisko i każdy kto się zmęczy lub zmarznie będzie mógł się przy nim ogrzać i odpocząć. Każdy kto ukończy bieg otrzyma też kiełbaskę do upieczenia. Jeśli będzie zanadto zmęczony to kiełbaska zostanie upieczona przez wolontariusza.
 

6. Nagrody.

Ponieważ bieg jest towarzyski i nie ma sponsorów, więc nagrodą dla zwycięzcy będzie uścisk dłoni wiceprezesa STO. Choć może znajdzie się jakaś niespodzianka.
 

7. Inne informacje.

Swoje uczestnictwo prosimy zgłaszać mailowo na adres milanowek@sto-nogi.pl . Zapisać można będzie się także w biurze zawodów przed biegiem. „Biuro” zawodów będzie czynne od 15.00. Wpisowe wynosi 30 zł ( 20 zł idzie na rzecz Muzeum). W ramach wpisowego zapewniamy wodę na punkcie kontrolnym, kiełbasę i chleb do ogniska, oraz pamiątkową niespodziankę. Wpisowe prosimy wpłacać przed biegiem podczas weryfikacji w biurze zawodów. Wszelkie pytania prosimy kierować na maila milanowek@sto-nogi.pl  lub tel. 601825560. Na terenie Muzeum jest parking dla samochodów.


P.S. Przy ognisku nie pogardzimy też jakąś domowa sałatką lub ciastem. „Chmielowy izotonik” też może być. Liczymy na waszą inwencję.

 

:-)