Kontakt:

 milanowek@sto-nogi.pl

 

Osoby odpowiedzialne za organizację biegu:

 

z ramienia SKT Nr 10 STO Jerzy Stypa,

 

z ramienia SLO Nr 5

 Leszek Janasik

 

Zapraszamy na facebooka:

 

Temperatura na trasie

 

Nasza stacja meteo w Milanówku

 

 

 

 

 

Biegamy pomagam!

 

Drodzy Biegacze!
W tym roku przy okazji naszego biegu będziemy wspierać Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Milanówku. Wszyscy, którzy chcą wesprzeć przebywające tam czworonogi mogą przynieść do biura zawodów obroże przeciw kleszczowe, karmę lub szelki. Wasze wsparcie przekażemy na potrzeby zwierząt przebywających w schronisku.

W imieniu czworonogów serdecznie dzięki!!!
 

 

 

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku funkcjonuje już ponad 30 lat, od 1984 roku prowadzone jest przez Fundację im. 120-lecia Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami . Podobnie jak wiele innych schronisk nie istnieje bez powodu…. Tutaj trafiają psy i koty niekochane i niechciane, bezmyślnie rozmnażane przez człowieka czy źle przez niego traktowane: bite , głodzone, trzymane na zbyt krótkich łańcuchach. Tutaj trafiają psy wyrzucane przy trasach szybkiego ruchu, odbierane interwencyjnie ze złych warunków czy te które stanowią „nieudany” prezent Świąteczny czy „problem” w okresie wakacyjnym. Tu też trafiają zwierzęta ludzi starych i chorych którzy mimo całej miłości jaką do nich mają nie są w stanie się już nimi opiekować.

Dla Wolontariuszy przyjeżdżających do „Schronu” - bo tak nazywają między sobą Schronisko - te psy i koty to stworzenia idealne, przeznaczone do kochania i głaskania . Każde jest nakarmione, leczone i sobotnio wyspacerowane, o każde się dba.Dla każdego stara się tu znaleźć dobry dom , odpowiedzialny i pełen miłości.

Jeśli Jeszcze nie byłeś w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku to zapraszamy na ulicę Brwinowską 48. Przyjdź, sprawdź jak to wygląda naprawdę i znajdź swojego przyjaciela.

 

                                                                                         

                                                                         Agnieszka Majewska

                                                          kontakt: email. majkam75@o2.pl 604941461