Noc STO-nogi

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Symboliczne zakończenie sezonu biegowego, czyli bieganie po nocy z czołówką...

 

Jest coś magicznego w parku w Stawisku, co powoduje, że nocny jesienny bieg przyciąga jak magnes…

Unikalna formuła biegu sprawia, że na jednej trasie, w tym samym czasie mogą spotkać się dzieci, osoby traktujące bieganie rekreacyjnie oraz osoby obdarzone talentem do biegania ekstremalnych dystansów. Takie spotkanie jest inspiracją do wytrwałych i systematycznych treningów. 

 

SOBOTA - 17.11.2018 godzina 16:00

Trasa Biegu zastała wyznaczona na terenie parku Muzeum w Stawisku.

 

Jest to pętla o długości ok. 1,7 - 2 km. Nawierzchnia mieszana. Bieg odbywa się przy skąpym oświetleniu, więc obowiązkowo każdy biegacz powinien posiadać CZOŁÓWKĘ.

Trasa biegu otwarta jest przez 3 godziny. Bieg wygrywa ten biegacz, który pokona trasę największą ilość razy. Taktyka biegu jest dowolna. Bieg zostaje „zaliczony” po pokonaniu jednej pętli. Pętle są liczone przez sędziów ochotników wyznaczonych wśród niebiegnących sympatyków STO-nóg.

W czasie biegu można się zatrzymać, ogrzać przy ognisku, zjeść coś ciepłego i pobiec dalej.        :-)

Zapraszamy do zapoznania się z Zasadami VI Nocy STO-nogi Milanówek.

 

ZAPISY - tu

 

 ---------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

nasza impreza ma charakter "samofinansujący się". Oznacza to, że pieniądze z wpisowego przeznaczone są na koszty:  medalu, wynajęcia terenu, wodę, kiełbasę, znicze, taśmy ostrzegawcze, WC itp. Nie szukamy klasycznych finansowych sponsorów, bo działamy NON PROFIT. 

Bardzo jest nam miło, jeśli jakaś firma, instytucja wyjdzie z inicjatywą wsparcia  - dzięki czemu będzie wszystkim przyjemniej spędzić razem czas!

 

 

Artykuły

Kawa na ławę... ;-)

Tak się złożyło, że niespodziewanie wyczerpał nam się limit uczestników. Was to smuci, a nas cieszy. A tak na poważnie, to nie możemy zwiększać limitu, bo park przy Muzeum - z jego „dziewiczymi” alejkami - nie jest z gumy i więcej nas nie pomieści. A kto się nie załapał to niech i tak przyjedzie. Może coś się zwolni. A jak nie, to zawsze można się „ukulturnić”, bo Muzeum Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku będzie otwarte do 16:00. No i pokibicować można, i znajomych spotkać, i polansować się troszę – co kto lubi.

A przy okazji - każdy uczestnik biegu za okazaniem numeru startowego będzie mógł zwiedzić muzeum za cenę biletu ulgowego. Warto więc przyjechać wcześniej

 

15 listopada 2018
Czytaj więcej o: Kawa na ławę... ;-)

WAŻNE INFORMACJE!!!!

Drodzy Państwo,
VI Noc STO-nogi już w najbliższą sobotę.
:-)

Oto kilka podstawowych, ale ważnych informacji:
Zasady startu dostępne są na naszej stronie internetowej - link

Biuro czynne jest od 14:00 do 17:00

UWAGA! Oficjalny start o godzinie 16:00, ale bieg można rozpocząć w dowolnym momencie do godziny 17:00 , a nawet jak ktoś się spóźni więcej, to nic się nie stanie, ale trzeba szeroko uśmiechać się do dziewczyn w biurze :-)

Pakiet startowy to – chip zwrotny, numer startowy, element odblaskowy, coś ciepłego pod szyję (niespodzianka) i pamiątkowy medal (zasada - chip za medal (w biurze)

Samochody...
Brama wjazdowa dla samochodów zostanie zamknięte ze względów bezpieczeństwa o 15:55 – jeśli ktoś planuje przyjechać później to prosimy samochód zostawić poza terenem muzeum np. na uliczkach dojazdowych (ul.Brwinowska, ul.Gołębia i Orla) lub przy pobliskim centrum handlowym i dojść do biura zawodów na piechotę. Furtka dla pieszych będzie otwarta cały czas.

UWAGA! Parking na terenie muzeum jest nieoświetlony! ZACHĘCAMY DO CZYTANIA mapy!!!!

Wyjazd z terenu Stawiska NIE wcześniej niż o 19:00

Trasa widoczna jest na mapie – UWAGA! Nawierzchnia jest mocno urozmaicona – leśne ścieżki (uwaga na korzenie), ubita droga dojazdowa, kawałek biegniemy po bruku (otoczaki skandynawskie – może być ślisko), szutrowe alejki, trawa (może być mokra i śliska). Bieg ma charakter przełajowy, więc bardzo prosimy uważajcie na nogi!

Wygrywa osoba, która przebiegnie najwięcej okrążeni.

W czasie biegu będą paliły się dwa ogniska i jeden duży grill. Cały czas można zjeść kiełbaskę, można napić się wody, herbaty lub kawy. Będzie nam miło, jeśli przyniesiecie coś na wspólny stół. Może jakieś sałatki lub coś słodkiego.
:-)

UWAGA! Czołówki lub latarki ręczne są niezbędne. Od 16:00 będzie ciemno!

Dekoracja zawodników przewidziana jest około godziny 19:15

UWAGA! Będzie około 0 stopni - prosimy po biegu ciepło się ubrać, wypić morze herbaty i jeść do oporu grochówkę i kiełbaskę!

Do pobrania:

Szczegółowe zasady biegu

Oświadczenie osoby pełnoletniej

Oświadczenie opiekuna osoby niepełnoletniej

14 listopada 2018

Praca biura zawodów

UWAGA!

Biuro zawodów będzie czynne od godziny 14. Zapraszamy po odbiór pakietów w dniu zawodów 17.11.2018 - do Muzeum w Stawisku.

:-)

14 listopada 2018

Medal - deska do sera...

Zawsze staramy się podczas Nocy STO-nogi Milanówek, aby nagrody były użyteczne, aby nie leżały w szafie i nie obrastały kurzem...

W tym roku każdy zawodnik otrzyma deskę do sera pleśniowego...

:-)

 

2 listopada 2018

Grafika VI Nocy STO-nogi Milanówek

Mamy już grafikę przewodnią do Nocy STO-nogi Milanówek. Rysunek przygotował niezawodnie Wojciech - DZIĘKI!

 

2 listopada 2018

Podsumowanie V Nocy STO-nogi Milanówek

Jest coś magicznego w parku w Stawisku, co powoduje, że nocny jesienny bieg przyciąga jak magnes…

Ponad 180 biegaczy z Milanówka i okolic zameldowało się w Muzeum A. i J. Iwaszkiewiczów w Stawisku. Zawodnicy wspierani byli przez równie liczną rzeszę kibiców. Formuła biegu otwartego, czyli z określonym tylko dystansem minimalnym 1700 metrów okazała się atrakcyjna zarówno dla wytrawnych biegaczy jak i osób traktujących ruch na świeżym powietrzu jako miłą formę spędzenia czasu. Na trasie nie zabrakło również dzieci i młodzieży. Bieg przez większą część czasu odbywał się w ciemnościach rozświetlanych tylko przez blask ogniska i światełka czołówek zawodników. Organizatorzy przygotowali dla kibiców i zawodników grochówkę, kiełbasę na ognisko i herbatę. Nie zawiedli również wszyscy przybyli goście przynosząc wiele pysznych ciast i innych smakołyków na wspólny stół. Impreza trwała od godziny 14 do 20 (w tym bieg 4 godziny).

Galeria foto >>>>

 

9 listopada 2017
Czytaj więcej o: Podsumowanie V Nocy STO-nogi Milanówek

V Noc STO-nogi Milanówek - ZDJĘCIA

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z V Nocy STO-nogi Milanówek

Było ciemno, ale miło...

:-)

6 listopada 2017

Wyniki V Nocy STO-nogi Milanówek

Zapraszamy do sprawdzenia wyników V Nocy STO-nogi Milanówek

LINK

5 listopada 2017

Ważne informacje przed startem

Drodzy Państwo,
V Noc STO-nogi już w najbliższą sobotę.


Oto kilka podstawowych, ale ważnych informacji:

 1. Zasady startu dostępne są na naszej stronie internetowej - link
 2. Biuro czynne jest od14:00 do 17:00

UWAGA! Oficjalny start o godzinie 15:00, ale bieg można rozpocząć w dowolnym momencie do godziny 17:00

 1. Pakiet startowy to – chip zwrotny,numer startowy, element odblaskowy, pamiątkowy medal i niespodzianka od sponsorów
 2. Brama wjazdowa dla samochodów zostanie zamknięte ze względów bezpieczeństwa o 14:55 – jeśli ktoś planuje przyjechać później to prosimy samochód zostawić poza terenem muzeum np. na uliczkach dojazdowych (ul.Brwinowska, ul.Gołębia) lub przy pobliskim centrum handlowym i dojść do biura zawodów na piechotę. Furtka dla pieszych będzie otwarta cały czas.

UWAGA! Parking na terenie muzeum jest nieoświetlony!

 1. Wyjazd z terenu Stawiska NIE wcześniej niż o 19:00
 2. Trasa widoczna jest na mapie – UWAGA! Nawierzchnia jest mocno urozmaicona – leśne ścieżki (uwaga na korzenie), ubita droga dojazdowa, kawałek biegniemy po bruku (otoczaki skandynawskie – może być ślisko), szutrowe alejki, trawa (może być mokra i śliska). Bieg ma charakter przełajowy, więc bardzo prosimy uważajcie na nogi!
 3. Wygrywa osoba, która przebiegnie najwięcej okrążeni.
 4. W czasie biegu będą paliły się dwa ogniska i jeden duży grill. Cały czas można zjeść kiełbaskę, zupę i chleb. Będzie nam miło, jeśli przyniesiecie coś na wspólny stół. Może jakieś sałatki lub coś słodkiego.
 5. UWAGA! Czołówki lub latarki ręczne są niezbędne. Od 16:00 będzie ciemno!
 6. Dekoracja zawodników przewidziana jest około godziny 19:15

WIĘCEJ INFORMACJI O BIEGU

Do pobrania:

Szczegółowe zasady biegu

Oświadczenie osoby pełnoletniej

Oświadczenie opiekuna osoby niepełnoletniej

 

31 października 2017

Będzie stylowo...

Pracujemy nad pucharami i medalami. Na razie projekt jest na ukończeniu...

4 października 2017